Cougar

Jak vložit cca 50 okopírovaných stránek do emailu v jedné příloze?

Velice předem děkuji za odpověď která mě pomůže, potřeboval bych nejspíš podrobnej návod. S pozdravem OR.

Nejlepší odpověď
gecco

Co je „okopírovaná stránka“??
😉
Myslíš 50 stran v .pdf a nebo .jpg souborech?
Pokud ano, není problém soubory nějakým pakovacím SW (zip, rar… – netuším, co používáš) sbalit do jednoho souboru a ten přiložit (bude-li dost malý, aby jej mailový server ´vzal´).

Další odpovědi
arygnoc

vytvorte z obrázkov (počítam, že sa jedná o obrázkový formát kópií) archív a ten pripojte ako prílohu k e-mailu.

druhá možnosť je kópie vložiť (ako obrázky?) do nejakého dokumentu (i vo worde) a ten potom pripojiť k e-mailu.

;-Q

mosoj

Zazipovat. U jpg se ti ale velikost již zipováním nezmění jelikož jpg je již sám o sobě komprimovaný formát. Jak je to u pdf nevím, ale pdf je také obrázek.