Nik92

Jak vložit anglické titulky k českému filmu?

Používám přehrávač BS.Player 2.64 a chci koukat na filmy a seriály v angličtině, ale vše se mi stáhne v češtině a nevím jak vložit anglické titulky, když dám hledat titulky tak mi to napíše, že totulky nebyly nalezeny, poraďte mi prosím

Odpovědi
odpomass

Anglické titulky k českým filmům asi mnohdy nebudou vůbec k dostání (spíše u filmů, které jsou slavné i v zahraničí – režisérů jako J.Svěrák, Menzel, Herz,…). Takové titulky bych hledala třeba přímo na opensubtitles.org (ale odtamtud to myslím bere i BS Player), nebo prostě google…