MichaelOffic

Jak vložím napevno srt titulky do WMV videa?

Vím jak vložit do AVI a všech možných věcí titulky, aby je obsahoval AVI/MKV soubor když dám vlastnosti souboru, ale nevím jak napevno vložit titulky do WMV videa, aby byly přímo ve videu a ne jako soubor titulek. V movie makeru jdou jen tvořit titulky psaním klávesnici, ale ne že jde vložit soubor titulků, takže jsem zoufalý a nevím co a jak. Poradí někdo?

Odpovědi
cochee

Údajně (protože nemohu ověřit, aplikaci nepoužívám) to má umět FormatFactory, Zdroj: je soubor pěti odpovědí na tutéž otázku a jedna z nich zní, že máme přesunout a upustit ikonu souboru .wmv do okna FormatFactory (nejspíš ale spolu s ikonou .srt) a zvolit možnost „All to wmv“ a potvrdit.

Zdroj: http://www.ma­keuseof.com/an­swers/embed-subtitles-wmv-srt-file/