12kolemjdouc

Jak vladne cinska vlada?

Zalezi jim vubec na jejich lidech? Zajima me jak uvazuji.

Odpovědi
Postmaster

Je tam dogmatická totalita

Drap

Určitě jim na lidech nezáleží. Proto třeba v poslední době snižují hranici odchodu do důchodu. Muži jdou do důchodu v 55 a ženy v 50. Kdyby jim záleželo na lidech, tak to zvýší aspoň o 10 let, aby se vyrovnali ČR . Takhle porušují základní lidské právo , důchodcům pracovat až do úplného skonu.

JežíšKristus

Říkají, že jsou komunisti, ale trochu se jim to vymklo z ruky, a platí světově za kapitalistu číslo dvě (jedničky jsou Amíci).

A takhle to tam je se vším. Říkají, že provincie jsou svobodné, ale pro jistotu tam pošlou armádu. Říkají, že jsou vyspělou společností, ale na internet nemohou svobodně napsat své myšlenky. Říkají, že tanky studenty nepřejely, ale záznamy tvrdí opak.

Je to taková země opaků 🙂 Takže vláda celkem na štýru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.