medlog

Jak požádat o výmaz z rejstříku trestů, když moje podmínka skončila?

dobry den chci se zeptata jak mam pozadat o vimaz s rejstriku trestu ktery mam skoncenej a mel jsem jenom podminku na 1 rok za spolu ucast z kradeze chtel bych nastoupit do prace s cistim rejstrikem dekuji za richlou odpoved

jak vimazazat trestni rejstrik

Nejlepší odpověď
Schluker

Zada se u mistne prislusneho soudu.

https://lmgtf­y.com/?q=v%C3­%BDmaz+z+rejst%C5%99%C3%­ADku+trest%C5%AF

Další odpovědi
Pepa25

Pokud se podmíněně odsouzený ve zkušební době podmíněného odsouzení osvědčil a podmínka tedy nebyla přeměněna na nepodmíněný trest, znamená to, že od rozhodnutí soudu o osvědčení se na odsouzeného hledí, jako by odsouzen nebyl a odsouzení nebude uváděno ve výpisu z rejstříku trestů. Není tedy třeba podávat žádnou zvláštní žádost o zahlazení odsouzení. Jestliže ale soud odsouzeného neosvědčil a přeměnil podmíněný trest na nepodmíněný, platí ohledně záznamů ve výpisu z rejstříku trestů to, co bylo řečeno výše u nepodmíněného trestu odnětí svobody.

Zdroj: http://obase.cz/po-propusteni/vymaz-z-trestniho-rejstriku/

nyjono

Žádost k soudu si ale raději dej někým sepsat.

Klaproth

Máš to marný. Hrozí ti doživotí za prznění češtiny.