Avatar uživatele
Neguš

Jak vidíte tuto stránku: Odpovědi.cz? Má to pro vás velký přínos anebo máte větší výhrady?

Já osobně si myslím,že je třeba si vybírat,některé otázky se mi zpočátku zdály dost naivní,ale převažují zajímavé otázky i odpovědi.Také jsem poznal,co všechno se může tady člověk dozvědět a co všechno neznám. Děkuji
Doplňuji:
Kdepak Chandlere,nejsem admin.Jsem tu registrovaný teprve krátce a tak se rozkoukávám.Ale souhlasím s tou větší aktivací.Měj se …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, rynek878 před 5042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

tak pro mne odpovědi v podstatě nemají význam,já osobně co potřebuji si najdu sám,mě to nedělá žádný problém,ale jsem tu pro ty ,kteří si sami neporadí,jsem tomu rád,když moje odpověď někomu pomůže,žádnou jinou chválu nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jak je uvedeno v jiném dotazu, většinu odpovědí lze najít na Inetu.
Přiznejme si, že jde více méně o jistou formu hry ve které si lze spravit i sebevědomí a to v případě, že znám odpověď bez toho, aniž bych musel něco zadávat do vyhledávače.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

přínos určitě. Velkou výhodu mají v tom, že člověk může vyhledat nejen radu – tu lze najít i kdekoli jinde na internetu -, ale i osobní zkušenost, ať už o ni požádat či se o ni podělit; to už tak časté není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Je to můj rádce. Když něco neví, tak to sem napíšu a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Chtělo by to aktivnější uživatele … takže více odpovědí, ale jinak ten web nemá špatnou budoucnost. Typuji, žej si převlečenej admin =O)
Doplňuji:
Naprosto souhlasím s uživatelkou „panenka“.

Upravil/a: Chandler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Odpovědi jsou pro mě velkým přínosem a žádné výhrady zde těmto strankám vyčíst nemůžu.Tak jak mě zde uživatelé poháhají odpovědět na mé otázky tak i já se snažím odpovědět uživatelům na jejich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dmitrij

Pro mě jsou Odpovědi ohromným přínosem, dokonce bych řekl, že i jediným východiskem. Studuji totiž češtinu a snažím se co nejvíce číst, a narážím tak často na slangová a nespisovná slova, která nejsou k nalezení v žádném slovníku. Takže mnozí uživatelé svými odpověďmi mi prokazují neocenitelnou službu, za niž bych chtěl jim ještě jednou poděkovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nemám ráda tzv.vyhledávače i když je někdy musím použít,ale tuto stránku a proto sem chodím relaxovat,pobavit se a jak už jsem psala hlavně se něco dozvědět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek