autacek

Jak vidíte svoji budoucnost, do roka a do dne?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… budu o rok a den starší … ale ty jsi určitě chtěl nějaké chmurné odpovědi, tato se ti zamlouvat moc nebude, takže tady asi nevydrží …

Další odpovědi
hapiky

Jakože Lomikare Lomikare, do roka a do dne? Já se jen pohledem do budoucna obávám toho, že v neustálém boji mezi hloupostí a moudrostí(dobrem a zlem), bude hloupost vítězit.(i když v konci zvítězit nemůže nikdy).

zjentek

Jenom poznamenám, že je dnes apríla 2020! To znamená, že všude zuří koronavirus nemocí covid V PLNÉM PROUDU a je tedy FAKT BLBÁ DOBA na podobnou otázku. Vidím vše podobně jako na fotce – MLHAVĚ!

Drap

Preferuji krátkodobé budoucnosti. Pokud se ráno opět probudím, třeba tady budu i za rok.

Kryšpín

Nepoletím na Havaj nebo do Thajska ani na lyžovačku ke špage´tákům, nedám si nové tetování, nebudu chodit do fitka ani nenavštívím výživového a finančního poradce, přítelkyně odloží zvětšení kůzlátek, omezí masáže a kosmetické salony, naučí se vařit a budeme šetřit na nájem, benzín a možná kratší dovolenou v Orlických horách.

soska2misky

Na té fotce je horší smog než v Šanghaji