postcd

Jak více přemýšlet a jednat méně bezmyšlenkovitě s vypnutým mozkem?

Odpovědi
klumprt

Mám zkušenost, že když jsem nevyspalý, tak v práci nasekám více chyb. Je to špatným soustředěným, špatnou krátkodobou pamětí, prostě mi to nemyslí. Mozek jede na půl plynu. Úplným základem je tedy podle mě dobrý spánek.

anonym

Ve zdravém těle je i zdravá duše, zdravé tělo se mnoho pohybuje v přírodě a je hubené protože málo jí, nemocné tělo má i nemocnou duši, a nemocná duše mnoho chybuje, tím problémy tělu a duši způsobuje, pokud někdo žije v konzumním blázinci je logické že se z toho psychicky zblázní.

Kepler

Říká se tomu soustředit se na danou věc. Buď tu schopnost člověk má, nebo ji má jen v menší míře. Předem si ujasnit co chci udělat a nemyslet na nedůležité věci, chce to trochu vlastní disciplíny. Ale tu asi dokonalou nemáme nikdo, neboj, nejsi sám.

mosoj

Přemýšlet s vypnutým mozkem. Pěkná ptákovina.
Je třeba se naučit vyjadřovat.