Šefčík

Jak vhodně zviditelnit nápad, myšlenku ze které by mohla vzejít diskuze a iniciativa?

Nápady, třeba nějaký program neziskový apod.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jde o vyprofilování „nápadu“ – ideálně na nějakém fóru věnovaném danému tematu, případně – pokud vyhraněné fórum neznáš-nenajdeš, na libovolném diskusním fóru.
Pokud máš konkrétní nápad, oslov organizace, které se danému ´tematu´ už věnují, pokud jde o „neziskový program“, např. charity.