jahudka_vlm

Jak vezmete slovo, že je někdo antisociální?

Nejlepší odpověď
quentos

nepřizpůsobivý, zejména společenským normám a kodexům.

Další odpovědi
hanulka11

rád manipuluje s druhými ve svůj prospěch, porušuje základní práva osob a prostě je těžké s ním vyjít

často jsou to lidé s kriminální minulostí, konzumenti různých omamných látek a drog, prostě člověk, který nezadadá do normálního běřného života

anonym

Mám dojem, že tu už tato otázka byla položena,včetně pregnantního odkazu,viz

www.odpovedi.cz/o­tazky/prosim-o-spravny-vyraz-asocialni

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/prosim-o-spravny-vyraz-asocialni

iceT

antisociální je člověk,který se chová protispolečen­sky,protipráv­ně-nezákonně,páchá přestupky a trestnou činnost

Michal Kole

Normální člověk s ním nevydrží v jedné místnosti.

Sice je to příliš zjednodušeně, ale nejlépe pochopitelné 🙂

žolik

bez vzděláni,nepřís­pusobilí,dalo by se vypsat strašně moc.

Zdroj: žolík