Avatar uživatele
anonym

Jak většinou trávíte večery?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, PostApMan před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

No jak asi? Ještě se ptej :D
No přeci tady.
A kdyby jenom večery, ale kolikrát až dlouho do noci :D
PS: Hezká fotka na FB. Proč tu nedáš do profilu? Sluší ti to. Jen ta pára chybí, ale to asi nebylo třeba. (Já mám koně, vraný koně… :D)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

U Odpovědí 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

To je otázka :D
Den co den mě vidíte tady, v 1 odpoledne ve 4 odpoledne v 8 večer v 10 v 11 a naposled v 3 ráno. Co asi tak po večerech dělám ?…

Ne popravdě řečeno teď v létě když má každý dovolenou dělám práci za 3 lidi a tahám si jí domů, takže jsem každý večer u html kódu, odpovědí.cz, kávě a cigaretách. Společnost mi dělá přítelkyně, potkan jménem „Edík“ a kytka z Bauhausu – to mluví samo o sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Večer si vždy douklízím věci,přečtu dětem pohádku,dám je spat a pokud mám práci tak na Pc pracuji pokud ne učím se němčinu a jsem zde na odpovědích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já vlastně tady,zrovna dnes jsem volala s dcerou,tak jsem si trochu posteskla co bych asi dělala nebýt odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Když mě něco zaujme v tv,tak se mrknu,poslechnu si nějaké cd nebo si něco přečtu(mám co dohánět),nebo jsem tady a nebo -jako dnes-cvičím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Pokrmit děti,vykoupat děti,uspat děti.Pak mrknu na odpovědi,dám sprchu a převalím se do postele k manžílkovi.Pak hajám až do rána.
Dnes bude asi změna.Děti usínají s tatínkem a já mám chuť na skleničku vína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

pracovně u PC – překládám, do dvou až tří do rána; zpříjemňuju si to muzikou a scrabblem přes internet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Tak v 20–10 Hyde Park, pak práce s pauzou na Události, komentáře v 22–00. Když práce není, pustím si většinou film, nebo doháním čtení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Na internetu s puštěnou televizí tak do 22:00. Pokud potom nedává nic co by mě zaujalo všechno vypnut a zachumlám se s knížkou do postele. Nebo třeba jsem zapálená do nějaké tvůrčí práce a to pak vydržím přes půlnoc být vzhůru jak mi letí čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já střídavě-děti, Tv, PC, kniha, vana, někdy procházka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

To je opravdu otázka s pointou…
Kde asi trávím večery, když tu stále ťukám do klávesnice nějaké rozumy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tepu do mědi.
Za nadšeného ohlasu sousedů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ty máš nějak kladný vztah ke koníčkům,včera u té tvé odpovědi jsem až brečela smíchy

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mysliš tu jak sedím na houpačce?to by si mysleli že jsem infatilní

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Zkus a uvidíš jaký na to budou mít ostatní názor :)

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, tu jak sedíš na tom koníčkovi-houpačce.

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek