Jak většinou trávíte večery?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No jak asi? Ještě se ptej :D
No přeci tady.
A kdyby jenom večery, ale kolikrát až dlouho do noci :D
PS: Hezká fotka na FB. Proč tu nedáš do profilu? Sluší ti to. Jen ta pára chybí, ale to asi nebylo třeba. (Já mám koně, vraný koně… :D)

Další odpovědi
Jahoda

U Odpovědí 😁

PostApMan

To je otázka :D
Den co den mě vidíte tady, v 1 odpoledne ve 4 odpoledne v 8 večer v 10 v 11 a naposled v 3 ráno. Co asi tak po večerech dělám ?…

Ne popravdě řečeno teď v létě když má každý dovolenou dělám práci za 3 lidi a tahám si jí domů, takže jsem každý večer u html kódu, odpovědí.cz, kávě a cigaretách. Společnost mi dělá přítelkyně, potkan jménem „Edík“ a kytka z Bauhausu – to mluví samo o sobě.

panenka

Večer si vždy douklízím věci,přečtu dětem pohádku,dám je spat a pokud mám práci tak na Pc pracuji pokud ne učím se němčinu a jsem zde na odpovědích.

aramah

Já vlastně tady,zrovna dnes jsem volala s dcerou,tak jsem si trochu posteskla co bych asi dělala nebýt odpovědí.

Vicki

Když mě něco zaujme v tv,tak se mrknu,poslechnu si nějaké cd nebo si něco přečtu(mám co dohánět),nebo jsem tady a nebo -jako dnes-cvičím.

martina1

Pokrmit děti,vykoupat děti,uspat děti.Pak mrknu na odpovědi,dám sprchu a převalím se do postele k manžílkovi.Pak hajám až do rána.
Dnes bude asi změna.Děti usínají s tatínkem a já mám chuť na skleničku vína.

quentos

pracovně u PC – překládám, do dvou až tří do rána; zpříjemňuju si to muzikou a scrabblem přes internet

tomash

Tak v 20–10 Hyde Park, pak práce s pauzou na Události, komentáře v 22–00. Když práce není, pustím si většinou film, nebo doháním čtení.

kvikal

Na internetu s puštěnou televizí tak do 22:00. Pokud potom nedává nic co by mě zaujalo všechno vypnut a zachumlám se s knížkou do postele. Nebo třeba jsem zapálená do nějaké tvůrčí práce a to pak vydržím přes půlnoc být vzhůru jak mi letí čas.

BEAES

Já střídavě-děti, Tv, PC, kniha, vana, někdy procházka.

Bumbes

To je opravdu otázka s pointou…
Kde asi trávím večery, když tu stále ťukám do klávesnice nějaké rozumy?

anonym

Tepu do mědi.
Za nadšeného ohlasu sousedů.

anonym

ty máš nějak kladný vztah ke koníčkům,včera u té tvé odpovědi jsem až brečela smíchy

anonym

mysliš tu jak sedím na houpačce?to by si mysleli že jsem infatilní

PostApMan

Zkus a uvidíš jaký na to budou mít ostatní názor :)

Miroslavst

Ano, tu jak sedíš na tom koníčkovi-houpačce.