Rokio

Jak většinou naloží průměrný člověk s rychle a náhle nabytým majetkem nebo penězi?

Mezi příklady rychlého a náhlého nabití patří například dědictví a výhra v loterii.

Nejlepší odpověď
Drap

Opět v takovémto případě nelze průměrovat. Jeden to hned utratí, další začne něco budovat, jiný jede na dovolenou, někdo investuje. Je to případ od případu jiné.

Další odpovědi
zjentek

Průměrný člověk?

Dožene vlastní resty svého předcházejícího života a tímto „zrychlením v čase“ se mu notně uleví. Reálný způsob jeho života se odtud začne více shodovat s jeho skutečným myšlením… jak rád říkám- dožene sám sebe v čase!

Ovšem tento nepopiratelný vliv majetku a peněz platí stejně i pro ostatní jedince, nejen ty průměrné a rozumové jednání „průměrných“ jedinců zase nelze paušalizovat tím, že je „nacpu“ do určitýho průměru! ;)

Gestas

Člověk z běžných poměrů (nenavyklý na život v bohatství) ty peníze většinou rozfofruje, protože si většinou nadměrně vychutnává pocit, že „teď na to má“.
Ne nadarmo se říká „lehce nabyl, lehce pozbyl“.

ivzez

Nabíjí se baterie v notebooku, mobil apod.

Majetek lze pouze nabýt, nikoliv nabíjet.

Vzhledem k tomu, že neexistuje
„průměrný člověk“ ani „nabitý majetek“,
nelze na otázku odpovědět.