Kryšpín

Jak věrohodně hodnotit úřední doklad, který má veškeré nacionále a razítko, ale nemá podpis ani kdo uvedené vypracoval?

Na př. předvolání k výslechu, vyměřená pokuta, žaloba, rozsudek je podpis nutný či nikoliv.

Nejlepší odpověď
Janovicak

Podpis je nutný ve všech případech které jsi uvedl. 2 příklady za všechny.

  1. Návrh žaloby – https://www.za­konyprolidi.cz/cs/1963-99#p42
  2. Rozsudek – https://www.za­konyprolidi.cz/cs/1963-99#p158

Další odpovědi
Kepler

Ne, takové pamflety věrohodné nejsou. Stejně taky „doklady“ o Burešovi. Podpisy chybí.

Kryšpín

Předem nejsem příznivec současného premiéra ani velehnutí ANO, rovněž mám záporný vztah k miliardářům a jejich snažení hromadění co nejvíce majetků. Jsem si vědom, že pravděpodobně též Mikulášovic revolucionáři můj názor mohou rozcupovat na kousky.

Předběžné audity z hlavního města Bruselu dorazily do Česka nepodepsané a míchají české a evropské právo dohromady jako bramboračku a mudrc média mají jasno, Česká republika bude vracet miliony zatím bez právního podkladu.

Možná dopadne další audit / třeba bude opět bez podpisů / podobně jako žaloba na presidenta M. Zemana pro údajnou velezradu a tajného spolupracovníka Kremlu.