_136

Jak věřit prodejci, že obuv na foto je vyrobena v Anglii a ne v Asii?

Prodejce, co obuv za 4990,– prodává, mi tvrdí, že boty jsou vyráběné ve Flimby v Anglii, ale certifikát o pravosti a výrobě v Anglii není k dispozici, jen to, že má speciální krabici, na štítkách je označena made in UK. Diky za rady.

Odpovědi
Schluker

Za tu cenu si rovnou lze objednat nove primo z UK. Jestli chcete mit jistotu tak jdete rovnou ke zdroji. Nebo verte prodejci zde. Predpokladam, ze v UK vyrabi pouze specificke modely bot, takze jistota tu asi celkem bude..

Pepa25

Firma New Balance veřejně prohlašuje, že své výrobky vyrábí ve Velké Británii. Jejich 200 zaměstnanců tam vyrábí víc než milion párů obuvi ročně.

Zdroj: https://new-balance.zendes­k.com/hc/en-us/articles/3600174­32834-Do-you-make-shoes-in-the-UK-