MonkeyKing

Jak věnovat obrázek na papíru?

Chci věnovat vícero lidem obrázek nakreslený na papíru, ale zarámovaní by vyšlo draze – jak to tedy vyřešit, aby to vypadalo noblesně a ne trapně? Přemýšlel jsem o deskách, do kterých obrázek vložím, ale máte jiné nápady?

Nejlepší odpověď
Kepler

Levněji to vyjde, když si obrázky sám třeba zapaspartuješ, nebo jinak zarámuješ. Ve slušnějších fotolabech bývá docela výběr.

Zdroj: http://www.fo­toramy.cz/pas­party/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Vyh­led%c3%a1vac%c3%ad+s%c3%­ad%c5%a5&utm_con­tent=Pasparty

Další odpovědi
dalid

Ja som daroval pohladnicu v ramecku z IKEA, stal asi 80 Kc