Kazatel

Jak velký rozdíl je v dopadu covid-19 v přepočtu na 1000 obyv. ve třetích zemích světa, kde se proti němu tak nebojuje?

Odpovědi
lindicka4478

Pravdou je, že ve středu Evropy se řeší covid jenom na té evropské stránce, občas se udělá srovnání se zemí jako je Rusko a nebo vzdělanějšími státy. Ale to nikoho nenapadá, že občas někdo chce jet na dovolenou třeba k jezerům https://atter­see.cz/catego­ry/jezera/ i do afrických států? Já vím, že vám tady teď o rekreaci úplně nejde, zajímá nás zdravotní hledisko, ale ono to jde ruku v ruce s tím, co chceme zjistit.

zjentek

Třetích zemích světa? Tak to ti nepovím.
Globálně platí, kde se proti kovidu bojuje, tam jsou dopady kovidu strašné a jeho dopady na ekonomiku jsou tam pak přímo likvidační.

(O to šlo, najít důvod. Náhlý přechod mocných z tekutého na elektromobilitu za tichého souhlasu lidstva, kterého se nikdo neptal, se nadále koná, fluidum jako fluidum. A mocný vs. lidská bytost? Eh… lidská bytost má dnes hodnotu výrobní jednotky. Nesmí se porouchat, k tomu jí dopomáhej vakcína.)