tyrox

Jak velký monitor vlastníte?

Nedávno jsem si koupil monitor Acer a tak jsem si říkal, jaký monitor v dnešní době používají ostatní lidé, tak jsem tedy vytvořil tuto anketu.

Pokud se rozměr vašeho monitoru nenachází v možnostech, využijte prosím odpovědi číslo 5. a zadejte rozměry vašeho monitoru.

Byl bych také rad za jakým účelem monitor používáte: Hry, kancelářské práce, stříhání videa, úprava fotografií,atd..

Pokud používáte 2 nebo více, můžete také zmínit.

Nejlepší odpověď
gecco

17 palců

17" notes,15,6" notes, 21" PC (stařičký 4:3, vyhovuje mi)…
Kancelářské práce, net, občas fotky.

Další odpovědi
Dochy

17 palců

Doma 17" NTB primarne, pak 15"NTB, když chceme tak připojíme 27"TV. Kanc práce, internet, občas hry, občas video.

VeRe1983

17 palců

Jakýsi obstarožní Phillips 107B. Který jsem si dočasně pořídil v době, kdy mi odešla na věčnost 19" od LG. A ona dočasnost dopadla tak nějak podobně, jako s pobytem „spřátelených“ voj­sk.

Martinuss

24 palců

Kupoval sem na vánoce 24" od LG nechtěl sem už starou technologii TN ale IPS a je to sakra znát ten rozdíl v barvách a pozorovacích uhlech

fg

22 palců

Lyama 4:3

atlas

Jiné rozměry

Notebook klasika 15,6 palců.
Vyhovuje mi, až si pořídím další, tak s největší pravděpodobností opět tyto rozměry.
Notebook používám všestranně na net, jako televizi, psaní dokumentů, občas hry…

anonym

Jiné rozměry

56 pulec.

Klaproth

Jiné rozměry

Živí mě fotky, musím proto mít velké a kvalitní monitory, mám 2× Dell UltraSharp UP3214Q s uhlopříčkou 32.

Emefej

27 palců

Mám 27", ale ocenil bych i větší.

Mám dojem, že na tuhle otázku už se tu někdo ptal.

zelí

Jiné rozměry

Dell U2515h

Larissa

27 palců

Dva monitory, dříve hry, dnes mi to usnadňuje studentský život :)

Nechápavé

22 palců

Poklička

17 palců

Lamalam

27 palců

Větší by se mi také hodil.

Martinuss

Dost mě zaráží že lidi ještě vlastní 4:3 což je děs a hrůza..