FlAsh_7

Jak velký je ± plat absolventa bezpečnostních a strategických studií?

Odpovědi
Mc Merkurion

… od minimální mzdy po cca 10.000,– euro …

nyjono

Záleží na zaměstnavateli a konkrétním objektu.

da ny

To Vám nikdo nepoví. Absolvent bez zkušeností má méně (ještě toho moc neumí
v praxi se učí a zdokonaluje. Než dostudujete, budou tabulky jiné..
Státní sektor se drží svých tabulek. Roli hrají odpracované roky.
https://www.pra­comat.cz/porad­na/pro-pracujici/228-platy-statnich-zamestnancu.html
Soukromá firma může nabízet více i méně.
Plat i mzda může být několika složková (základní, osobní ohodnocení, odměna).
Je to závislé na výkonu/činnosti, poptávce, odbornosti.

nyjono

Záleží na zaměstnavateli a konkrétním objektu.