Wortygen

Jak velký hluk smí dělat sousedi , abych na ně mohl dát stížnost?

Odpovědi
marci1

V době nočního klidu ( 22,00–6,00 hod. ) žádný. Nemohou dělat hluk, který by rušil sousedy a nemohli by se v klidu vyspat. Samozřejmě, že to není spláchnutí WC, nebo sprchování. Spíše je to hlasitá hudba, křik, bouchání, zpívání, štěkot psa apod. a vyskytuje se to častěji.

honza19hk

v době kdy není noční klid nebo není vyhláškou hluk zakázán (třeba řezání na cirguli v neděli) tak se ti akorát každý vysměje.Kde by jsme to byly kdyby se přes den nesmělo nic nělat.