dust8

Jak velkou záplatu může mít člověk na oblečení v rámci etikety?

Než etiky, spíš etikety.

Nejlepší odpověď
Drap

Na montérkách jakkoli velkou, na obleku do společnosti potom žádnou

Další odpovědi
Edison

Etiky??? Nepleteš si pojmy s dojmy? Nemáš na mysli etiketu? Hele… vůbec by sis měl udělat pořádek v pojmech. Máš v tom guláš asitak šestiletýho dítěte. Např. netušíš, co znamená slovo „příkladný“.

Taky bys měl přestat spamovat svými nesmyslnými otázkami. I tenhle nick je na pováženou… Že všichni víme, co jsi zač. A pokud se nepletu dublování registrací je proti kodexu.

Dochy

Etika neřeší záplaty na oblečení. Co se etiky týče, stačí pro pány jeden fíkovníkový list dopředu a jeden dozadu…