Miroslavst

Jak velkou pokutu jste platili za přestupek proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích?

Já jednou pětistovku. A kolik vy?

Nejlepší odpověď
ReHu

Neplatila.
To jsi jel rychle nebo pomalu 🙂.
Jo..vlastně 1000 za telefonování. Od té doby mám na uchu vždy ten „čudlík“.
Doplňuji:
>smutnydrak – dobře ti tak. Doufám, že jsi to odnesl jen ty a tvé auto 🙂.

Další odpovědi
anonym

no není se čím chlubit já dva tisíce,ale doufám že poslední,jo a loni přesně na štedrý den dvěstě že mi nesvítilo pravé světlo toho jsem si sotva všimla a už mě brali

smutnydrak

no tak za tohle jsem nikdy neplatil,to se ukecalo všechno..:-)…ale za to ,že jsem se rozsekal se dvěma promile mi napařili 40 000,– kč… 🙂
Doplňuji:
… kdyš opomenu zlomenou pateř,klíčni á spánkovou kost a všechny žebra na pravé strane spojené z pneumotoraxem dokončené dvěmi zástavami srdce .....tak se mi vlastně ani nic nestalo… 🙂

aramah

Já jsem se tady už přiznala,byli to dvá tisíce.

cukrar

buráku, za nesvítící světlo pokuta?
tomu nevěřím.

vecernice

Za rychlost-nesmysl jela jsem místo padesát,padesát­devět.Než jsem si toho vůbec všimla už mě vyfotili a poslali dopisek.Nejlepší na tom bylo,že jsem zrovna vůbec neřídila.Stálo to dvatisíce .A za parkování tři stovky.Bojím se to zakřiknout,aby to nebylo ještě něco horšího za nějaký další obrovitánský přestupek!

modrypezotek

Já jednou 50kčs, ale je to už dávno a doufám že u toho zůstanu!

kropitko

Platila jsem jen jednou pokutu a to před hodně dlouhou dobu a za to, že jsem já ani spolujezdec nebyla připoutána,,,,jo a zaplatila jsem za oba 400 kč,,víc jsem u sebe neměla

Miroslavst

Smutnydraku tak za to ti paleček nedám-bohužel.