22aa

Jak velké napětí musí mít můj OTG kabel, když má 50 mA? Když jsem tam zapojil myš na USB, je kurzor pomalý a seká se.

Dobrý den.
Objednal jsem si OTG kabel, a když jsem tam zapojil myš na USB, tak je kurzor pomalý a hodně sekavý.
Kolik mA musí mít napájení?
Prosím nevíte, co s tím je?
Děkuji.
Vaše 22aa.

Nejlepší odpověď
led

Napájanie USB je 5V stejnosmerných. Aj v prípade doplnkového sieťového napájanie možno použiť na výstupe len 5V.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Tvé údaje jsou trochu nejasné. Napájení přenášené zařízením přes USB je ve voltech a je vždy 5V DC (stejnosměrných), jak píše led. mA jsou proud, který do příslušného zařízení „teče“. Jde o to, k čemu jsi rovněž myš zapojil, zda k PC, NB, tabletu, případně k smartphonu. V případě některých starších zařízení by mohlo docházet někdy k problémům (mobily Samsung), ale dnes už by měl být tento kabel provozuschopný bez problémů vůči všem zařízením. Možná ještě proměřit spíše přechodový odpor ve vodičích kabelu, zda není někde větší (porovnat odpor ve všech vodičích mezi sebou – proměřit ohmmetrem).
Když tak problém více upřesni.

22aa

Furt to je pomalý zkusil jsem všechny adaptéry ale i ty na kolíček.