marci1

Jak velká rodina v dnešní době ?

Rodiče + kolik dětí, ? Pokud pomineme finanční poměry rodiny.

Nejlepší odpověď
To jsem já

Finanční poměry rodiny by se v této otázce určitě opomíjet neměly. Takže nejen tolik dětí, kolik zvládneš dobře vychovat, ale také jen tolik, kolik zvládneš uživit! Vážně nechápu rodiny, které nemají co do pusy a udělají si 3 a více dětí. Je to nezodpovědnost.

Další odpovědi
zjentek

pokud pomineme finanční poměry rodiny, o které nevíme, jak je velká, můžeme už pak vycházet z čisté lásky a tam je to přímo úměrné, jak bude veliká- jak veliká láska, tak veliká rodina ,)

anonym

Myslím, že jedno, dvě děti bohatě stačí, i s nimi si člověk užije až dost.

terry

Tolik. kolik zvládneš vychovat.