Rokio

Jak velká pravděpodobnost je, že budu žít ve třech stoletích?

Narodil jsem se v roce 1996. Musel bych žít 105 let, abych žil ve třech stoletích. Jak je to pravděpodobné?

Zde jsou nějaké podklady:

  • nepiji, nekouřím a neberu drogy
  • mám lehkou nadváhu
  • užívám psychofarmaka
  • mám lehkou tachikardii
  • nikdy jsem se nepokusil o sebevraždu, života si cením
  • dokážu díky své fyzičce držet krok s průměrným adolescentem – dokázáno na tělocviku při učení na prodavače
  • v genech mám dlouhověkost
  • moje rodina je vyšší střední třída

Nejlepší odpověď
Kelt

jiná odpověď

Každému přeju co nejdelší život. Jinak na délku života existuje nějaká kalkulačka, tak se ohodnoť. Jinak jsi začal dobře, nově, ale tahle otázka ukazuje, že se vracíš zpátky. Ale to je můj postřeh, nenech se ovlivnit.

Další odpovědi
Alesh

šance je asi tak 0,1 až 2 %

Dáš max. 100 let a budeš rád. Teda dost možná, že vlastně pak už moc rád nebudeš. 🙂

Pepa25

jiná odpověď

Musím dát jinou odpověď, protože šance je podle úmrtnostních tabulek na webu ČSÚ menší než 0,1%. Po 92 letech věku to brutálně klesá (v podstatě čtvrtina dosud žijících do roka zemře). Pokud jsem dobře počítal, tak mi vyšli zhruba 3–4 muži z celého ročníku 1996 z celé ČR, kteří by se čistě statisticky mohli dožít r. 2100 …

nyjono

šance je asi tak 0,1 až 2 %

led

jiná odpověď

Nie, na to potrebuješ iné nešváry.
Je to ako keď sa novinári pýtali Gruzínca, ako sa mu podarilo dožiť 130 rokov. odpovedal
„Držal som zdravú životosprávu, udržiaval sa v kondícii,, nefajčil, nepil… ale hľa, tam ide môj otec, ano ten s tou fľašou vodky a zahalený v cigaretovom dy­me…“

metro

šance je asi tak 3 až 7 %

Mc Merkurion

jiná odpověď

… vzhledem k tvému sebevražednému přecházení nulová …