Complex

Jak velká musí být rezerva místa kolem sýra v toustech, aby při toustování sýr nevytekl ven a nemusel se potom čistit?

Nejlepší odpověď
iceT

Dej pod tousty papír na pečení. Sýr sice vyteče, ale čistit nic nemusíš.

Další odpovědi
mosoj

Co takhle si to zkusit.

nyjono

Záleží na množství a tučnosti sýra. proto doporučuji postup ice T.

Dochy

Buď sýr vyteče, nebo je toust suchej. Nic mezi tím neexistuje. Radši budu uklízet, než žrát přesušenej toustovej chleba 😉

ivzez

Sýr mi nevytéká. Stačí si ohlídat dobu pečení,
nečekat na signál nebo na automatické vypnutí.

K suchým toastům:
Já do nich dávám plátek okurky nebo rajčete,
výborně to chutná a nejsou přesušené.