hanesinho

Jak ve wordu číslovat stránky?

Zdravím, ve wordu mám dokument o délce 25 stránek. Rád bych si tam nastavil čísla stránek, ale tak aby se číslo 1 zobrazovalo až na 4. stránce. Jde to takhle udělat? Mohl by mi někdo prosím vysvětliti jak? Předem moc děkuju za rady 😉

Nejlepší odpověď
Bedy

Napište to do zápatí. Nevím, jakou verzi Wordu máte, ale ve verzi 2007 a novější to je tuším Vložení-zápatí-Výchozí…

Další odpovědi
kapka

V odkazu přesný postup http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=998