Jak ve Windows 7 Ultimate přepínám mezi jazyky prostředí?

Nejlepší odpověď
casey

Ovladaci panely ->vzhled a prizpusobeni->hodiny,jazyk a oblast->zmenit jazyk zobazeni.

V okenku zvolte jazyk zobrazeni je roletka s jazyky, ktere jsou k dispozici. Jestli tam neni ten, ktery pozadujete, musite pres windows update rucne, nebot je ve volitelnych aktualizacich dotahnout potrebny.
Staci odhlasit a prihlasit, aby se zmena zohlednila a fertig.