freedomW

Jak ve Windows 10 upravit obraz na monitoru notebooku ___ roztazeni po zmene rozliseni?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zkus kliknout pravým myšítkem na volnou plochu monitoru a zvolit rozlišení obrazovky, Jedna z nich bude ta pravá, leckdy i diporučená.

Další odpovědi
aliendrone

Myslíš podobně jako na samostatném monitoru pomocí čudlíků? K tomu slouží s notebookem dodané utility výrobce, popřípadě utility výrobce garfiky (např. „Ovládací panel Nvidia“ apod. :)

Jinak NEMUSÍŠ pracovat s nativním rozlišením displeje (jak tvrdí elkon), je to jen VELMI VHODNÉ. :)

elkon

Rozlišení musí být takové, které dovolí obrazovka. Aby nebyl obraz zkreslený, deformovaný. Nelze nastavovat nic jiného. V Nastavení počítače, Systém, záložka Obrazovka. Tam je doporučené nastavení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.