Calimë

Jak ve W7 nastavím, abych mohla ikonky úplně rozházet po ploše?

Nejlepší odpověď
Bedy

Klikněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo na ploše, zvole Seřadit ikony a tam zrušte fajfku Zarovnat k mřížce.

Další odpovědi
Funna

„chytni“ je myší a někam posuň…a jestli se ti pořád vrací, tak máš nastavené „rovnat automaticky“ a to změníš…klikneš na prázdnou plochu, zmáčkneš pravé myšítko a tam to odfajfkneš, že to nechceš…

kablik

ikonky si umístuji na ploše libovolně přetažením pravou myší, tobě to nejde?