Jak ve starověkém Egyptě přišli na to, že po souloži vznikne dítě?

Třeba na Filipínách, dnes žijou ženy, co neví, že souloží vznikne dítě

Nejlepší odpověď
Deli

Řekla jim to maminka.

Další odpovědi
baghira

Dítě rozhodně ani zdaleka nevznikne po každé souloži. Není autor otázky z Filipín? :D

DDarent

Tak asi když nemněla sex, tak nemněla dťe, takže to byla stará pana!!! pak mněla sex, bylo díťe a už věděli proč to tak je…

arygnoc

a vy to víte odkud?

to bych musel mít dětí mraky (nevznikají po souloži, ale po oplodnění).

že existuje spojitost mezi souloží a oplodněním, vědí všechny (i primitivní) národy.

Drap

Vědělí to zřejmě ze stejného zdroje, jako ti před Egyptem

led

V starovekom Egypte na to neprišli.
Túto základnú informáciu poznali už v praveku, len ju nevedeli definovať. Vedeli že, dieťa môže prísť len po styku muža a ženy. Prečo, to už nevedeli.

lexx

jak na to přišli ? no asi tisíciletou zkušenosti, příčina – následek

elektrikář

Tak bych chtěl mít tvoje starosti a trochu víc peněz. Mněl by ses stavit v lekárně.Na Rozum.

fcoop

No to by mě zajímalo,proč zrovna v Egyptě.

Jak na to přišli ----byla to obrovská fuška.
Stačilo chvilku pozorovat cvrkot a dát si věci dohromady.Zvířátka to dělají taky tak.
Filipíny – tam to musí teda vypadat.

Danča84

Asi instinktem, zvířatům to taky nikdo radit nemusí, ne?
Na Filipínách děti nosí čáp, nebo co??8-O Nebo jim to jejich manželé tají, že by s nimi pak nechtěly souložit??:-DDD