huxa

Jak ve škole řešit nedodržení „nepsaného“ pravidla?

Učitel nám neřekl, že tak náš projekt musí vypadat, ovšem při „učení“ dělání dotyčného projektu nám říkal, že se to tak dělá.

_____________­________________________­________________________­_____________

Jedná se o webovou stránku-učili jsme se ji dělat a také doteď dělali širokou 1000px, ovšem já ji chci udělat přes celou obrazovku, mohu se nějak bránit, jestliže mi zhorší známku kvůli tomuto?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud pevná šířka nebyla přímo v zadání, tak se braň tím, že dnes je in pouze responzivní design.

Zdroj: http://www.ru­dolfkrcmar.com/res­ponzivni-design/

Další odpovědi
ivzez

Šířka 1000px není pravidlo ani nepsané.
Jde o požadavek učitele.

Nesplníš-li požadavek/zadání učitele,
může se to projevit v hodnocení.

Ledaže bys zdůvodnil a obhájil jiné řešení.
Ale rozumnější bych viděla předběžnou
dohodu s vyučujícím.

gecco

A „celá obrazovka“ má kolik pix??
😉

Pokud máš názor odlišný od učitelova – a dokážeš jej logicky vysvětlit a obhájit, neměl by on ten odlišný názor hodnotit negativně – spíše naopak.
Aspoň takovou mám zkušenost – při přijímačkách na VŠ jsem zadání jednoho z příkladů vyhodnotil jinak, než všichni ostatní (řekli mi to při ústních) – a protože jsem své řešení obhájil (a i správně vypočítal), dostal jsem (jak jsem se posléze od asáka dozvěděl) body navíc…
😉