Kuře

Jak ve hře Open Season předběhnout jelena?

V jedné misi mám s tím malým jelenem bez rohu předběhnout toho mega svalnatýho jelena. Jenže ten velkej jelen je rychlejší než já a vždycky mě předběhne. Pokud ten závod nevyhraju, tak nepostoupím dál. Poraďte mi prosím. Dík =O)
Doplňuji:
Už je to v pohodě celou hru jsem dohrála =O)

Nejlepší odpověď
fg

Držíš horní šipku a zároveň levý shift.

Další odpovědi
Vlk-Gabriela

Loveckou sezónu jsem již z mobilních her vymazala, ale tak daleko se vlastně ani nedostala. …