goonerkitty

Jak ve hře Aliens: Colonial Marines udělat screenshot?

Ahoj, nemůžu najít jak ve hře Aliens: Colonial Marines udělat screenshot, přestože screenshoty od hráčů všude nalézám. U většiny her je na to nějaká klávesa (třeba F8) ale u této nevím. Nevíte někdo zda nějaká taková je, nebo jak jinak krom PrintScreen udělat snímek obrazovky aniž by se uložil do schránky a my ho poté museli vložit do malování a pak až uložit, ale aby se rovnou uložil do nějaké složky? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Klidně je možné, že sama hra vytváření screenshotů nepodporuje, resp. nemá v sobě integrovaný nástroj na vytváření screenshotů pomocí nějaké klávesové zkratky. Pak si musíš pomoct nějakým externím nástrojem, který spustíš před spuštěním hry a který ti to umožní. Mrkni třeba na odkaz níže, mohlo by ti to pomoct.

Zdroj: https://www.wi­kihow.com/Cap­ture-Gaming-Screenshots

Další odpovědi
aliendrone

No, když hra neodporovala screenshoty, řešilo se to exerním programem. Když jsem ještě hrával, tak prakticky každý na to (screnshoty i videa) používal program jménem FRAPS.
A teď jsem ze zvědavosti zapátral – ajajaj, Fraps už NENÍ zdarma, zato jsem objevíl ČESKÝ program SaveSnap (neumí sice video, ale zvládá sekvenční típání) Stačí?
http://mx-3.cz/go.php?pa­ge=savesnap.htm&lan­guage=cz