janek66

Jak vaříte pudink?

Manželka ho rozmíchá ve studeném mléce a dá vařit.
Já ho rozmíchám v troše mléka v hrnku a až mi vaří mléko vliji to do něho a uvařím.Každý si stojíme za svým.
Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Stojím při tobě.
Trochu mléka rozmíchat a nalít do hrnce s mlékem.

Další odpovědi
aramah

Jako janek66, jinak bych musela u toho stát aby se to nechytlo ke dnu.

wertos

Dělám pudink jako ty rozmíchám v troše mlíka a pak přileji těsně před varem.

hanulka11

Výsledek je stejný , ale manželka u toho musí mnohem déle stát a stále míchat. Já ho dělám jako ty.

roxy52

Bohužel u nás se nevaří,bo ho nikdo nejí.

vecernice

To je náhodička.Minulej týden jsem vařila pudink ze šesti litrů mléka a to jsem tepre potřebovala radu.Nakonec množství,nemnožství jsem ho vařila stejně jak to tu popisuješ ty.Akorát jsem přidala trošku vanilkového cukru a solamyl,protože mi to málo houstlo.

Arni

Jak to vidím, tak mi chlapi víme jak dělat pudink.

Já mám nejraději obyčejný pudink, žádný „doktor“. Dělám ho stejně jako ty. Rozmíchám v trošce mléka – různě ochucuji (např. trocha rumu, špetka skořice, vanilka a pod.). Dám svařit mléko – musí se s tím míchat – pak přidám trochu cukru a vmíchám rozpuštěný pudink. Krátce povařím a je to.
Jenom já nedávám 1/2 litru, ale o něco víc. Mám ho rád mírně řidčí. Ale zas ne moc. Prostě tak akorát.

hanjimka

Je to rychlejší a míň se připaluje Tvá varianta.

alexandra

Tvoje manželka to tak dělá,aby se jí tam neudělaly hrudky,a bude to lépe provařené.Ale musí to pořád míchat a má s tím více práce.
Jinak já to dělám taky jak Ty,ale pravdu máte oba,tak se nehádejte.