rokkyska

Jak vařit na indukčním vařiči?

koupila jsem si indukčni vařič, ale nevim jake teploty k jakemu jidlu jsou nejlepši ,jak vařit poradite mi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já když byl malý, tak jsem s babičkou vařil. Ona ve velkém hrnci a já v malém rendlíčku. Pak jsme s tím mým uvařeným jídlem chodili krmit záchod. Jídlo z jejího velkého hrnce jsme jedli. Dnes už umím vařit bez toho, abych ten záchod krmil.
Takže vař jak umíš a uvidíš. Časem na to příjdeš. Párkrát možná nakrmíš záchod, ale ono se to časem nějak vyvrbí.

Další odpovědi
Spiritus

funguje to jak normalni elektricky,jen je to obcas rychlejsi a potrebujes k tomu urceny hrnce-staci prilozit na hrnec magnet a kdyz se chytne tak v nem var:)

ReHu

spiritus to napsala přesně.
Vaří se stejně jako na elektrice, jen hrnec musí být magnetický.
Je to rychlejší a plotýnka je studená, čili bezpečnější. Teplé je jen nádobí.