láďa1

Jak vařit čočku abychom po jídle neměli"větry"?

Nejlepší odpověď
www

„V konečné fázi přípravy jídla přidat saturejku“:

Zdroj: zdrava-vyziva.doktor­ka.cz/coka-a-jeji-zdravotni-ucinky/

Další odpovědi
tatanka

Konzumovat jakékoliv luštěniny bez následných reakcí organizmu je spojeno s tímto rizikem. Dle mého to vařením nelze potlačit, nicméně toto nriziko za to určitě stojí. Kdo krk. a prd. ten si zdraví tvrdí!

jmhad

V každém receptu čtete,že se luštěniny uvaří ve vodě,ve které se namáčeli,přes noc.Zkuste tu vodu vylít a uvařit je v čisté vodě.Výsledek je pak trochu jiný.Pokud se toho nesní hafa.

FOX.IK

tepelnou upravou, pripadne korenim jen zmirnite nadymave ucinky, nikoli odstranite