dust8

Jak vám šel na základce šplh o tyči či provazu?

Nejlepší odpověď
Zvidatel

To mě bavilo asi nejvíc. Hlavně šplh na tyči, na ZŠ jsem dokonce udělal školní rekord. Tyč měla asi cca 7 až 10 metrů (odhadem – byla to velká hala, tak nevím). Dostal jsem se na vrch myslím za 1,6 sekundy. Nejnižší čas předtím byl myslím kolem 2,3nebo 2,4 sekundy.
To mě vždycky bavilo, ale na SŠ už jsme šplh na laně ani na tyči nedělali.

Další odpovědi
Pepa25

Na tyči vůbec – dokonce jsem kvůli tomu jeden rok nedostal odznak zdatnosti ☹ Ve vyšších třídách jsme šplhali už jen na laně a to bylo naprosto v pohodě.

aliendrone

Tělák mi šel výborně (myslím, že v těhle disciplínách jsem byl buď nejlepší nebo druhý nejlepší ve třídě – už si to moc nepamatuji). Jediný šplh který mi nešel byl ten rektálně alpinistického typu. ;) :D :D