Avatar uživatele
ptáč

Jak vám nákupy zpříjemní přestavění regálů s celým sortimentem zboží?

Nákup přeruším a jdu jinam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy před 3428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Je to známý trik, při hledání obvykle kupovaného zboží „objevíte“ a koupíte leccos, co nebylo původně vaším záměrem. Takto si zvyšují tržby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Tak to mi taky vytáčí nevím proč to dělaj.Taky padám jinam 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Je to známý trik, jak přimět člověka mluvit sprostě sám se sebou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Chvilku bloudím a říkám si – „že já byl minule vožralej??“.
Pak se vzpamatuju, najdu ´informace´, odchytím informantku – a pak ta baba (na chlapa jsem takto ještě nenarazil) se mnou podle mého papírku (nejsu Ajzenštááájn, abych si nákup pamatoval) obrazí ten supermárket třeba třikrát dookola. Dokud nemám, co chci.
Pak poděkuju, rozloučím se (popřeju pěkný den) a jdu ke kase zaplatit.
😉
A nebo to udělám jako ty – naberu košík zboží, které nechci – a nechám ho veprostřed stát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Jít pro chleba a při zjištění že není, tak si koupit stojánek na noty, to platilo tehdy, když mezi lidmi byly peníze. Dnes si to můžou dovolit Odeesáci a podobní zbohatlíci.

před 3428 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Orwell, ve farmě zvířat věří čemukoliv, co vymyslela vysokoškolská hlava inženýra. V mém případě přišli o mou útratu.

před 3428 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tohle jde ale praktikovat jen několikrát, pokud se ovšem počet marketů v tvém okolí neblíží limitně nekonečnu 🙂

před 3427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Pokladní z vedlejšího odbavení mě radila abych volal na informační linku. Za linku důvěry považuji podělení zde. Ne volat vyškoleným kteří mě nepomůžou najít hořčici, papírové kapesníky, sádlo, celer, kari, a pivo. A cibuli mají drahou. Na tak malý nákup nechci běhat obchodem půl hodiny.

před 3428 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování