Michal Kole

Jak Vám dcera/syn dávají najevo, aby jste „uvolnili“ byt, aby jsi mohli přivést dívku/chlapce na rande ?

Nejlepší odpověď
anonym

to vám akože kúpili lístky do kina (alebo na plaváreň)?

No to sme teda dopadli.

Ale aspoň ma to pobavilo. 🙂

Taká mala rada:
deti si dovolia len to, čo im dovolíte a čo ich naučíte, že si môžu dovoliť.
Takže nejaký žúr, prečo nie, ale láskyplné večery?

Další odpovědi
briketka10

to my si vodily odpoledne kámošky
poslouchaly hudbu, nebo se učily :D

iceT

Tak toto jsem si v životě nikdy nedovolila,přivést si někoho domů bez vědomí rodičů když nebyli doma.

Lucijej

No jako…já osobně jsem si kamarády a přítele mohla brát domů bez dovolování, byli jsme u mě v pokoji a rodiče klidně doma být mohli..... a když jsem s ním chtěla být doma sama tak jsem počkala na víkend, to naši často jezdá na chatu, vymluvila jsem se, že se musím učit, a tak zůstanu doma....... a na celý víkend jsem měla volný bejvák ;o)

Rocker

Jer mu 12,zatím si domů vodí jen kamarády,paří na PC a na X-Boxu.Takže naše přítomnost mu zatím nevadí:-)