HZK

Jak vám chutná kralovehradecký mok Hradecký Klenot? (Kdo ho neznáte, prosím nehodnotit)!

Již nejen pro Hradečáky. (Kdo ho neznáte, prosím nehodnotit)!

Odpovědi
jáára

Velmi dobrý

Měl jsem 4 kousky, ale jenom jednou. (naproti galerii a kousek níž na Velkým náměstí). Docela chutnalo, ale drahý!!!

smart aleck

Nedá se to pít

da ny

Nedá se to pít

Protože chybí „jiná“ možnost odpovědi, zvoliola jsem tuto.

  1. u nás tento mok není k dostání :)
  2. při návštěvě HK jsem pila pouze mok pocházející ze s Plzně :D
  3. neznám, neochutnala jsem, nemohu chuť tohoto moku posoudit/porovnat s jinými

Funna

DANY – a čemu na větě „Kdo ho neznáte, prosím nehodnotit!“ nerozumíš? .-)

HZK

Da ny: A umíte alespoň číst?