samicek333

Jak v The Sims 2 vytvořit vlkodlaka?

Jak v The Sims 2 vytvořit vlkodlaka? Všude se píše, že ho mám buď naštvat, nebo se s ním spřátelit, ale ani jedno nefunguje… Kamarádka řekla, že se mám spřátelit nějakým vlkem, kterému svítí oči a pak se nechat okusovat – na kolik se musí spřátelit a jak se mám nechat okusovat?

Odpovědi
Ella

http://www.pe­zetko.estranky­.cz/clanky/jak-v-the-sims-2-udelat-vlkodlaka.html

ale mě tam ten pes se svítícíma očima přišel i když jsem měla na pozemku jeden strom, takže tak :D ale nějak mě mít simíka vlkodlaka nelákalo, tak jsem neměla potřebu se s vlkem kamarádit a vždycky jsem ho vyháněla a zamykala dveře :D