dgfdgf

Jak v první epizodě seriálu Sherlock věděl vrah, která pilule je jedovatá?

Odpovědi
magorvkleci

Mohl mít na flaštičce znamínko, klidně i viditelné, protože protějšek stejně nevěděl, zda by znamenalo „JED“ nebo „OK“.
Ale třeba to ani nevěděl a bylo mu to jedno, protože aneurysma a celé to byla jenom komedie, nebo v obou flaštičkách byly pilule jedovaté a on předtím polkl protijed, nebo byly v obou flaštičkách pilule bez jedu a jed byl v té vodě na zapití.