Alegro

Jak v programu Dev-C++ napsat špičate zavorky? (tj. <>)

napsat je nekde jinde nez v dev-c++ jde pomoci praveho altu (Alt Gr)a zmacknout [čarku] [tečku] (dve klavesy napravo od M(pro ty co sem narazily a jsou sklamani ze se nedozví jak to napsat normalne))

ale potrebuji poradit s dev-c++ (i kdyz si myslim ze tu nikdo neni programator :S )
Doplňuji:
uz jsem se to chystal napsat ze je to vyreseno a jak a taky presne tam jsem to nasel.. jinak diky za snahu mi pomoci :)

Odpovědi
romik01

Mrkněte sem : http://progra­mujte.com/?ak­ce=komentare&cl=200504­1402-c++-1-lekce