Drobek13

Jak v Irfanview nastavit pruhlednost?

Ahoj, chtěla bych nastavit průhlednost(průs­vitnost) obrázku(potřebuju mít průhledný obdelník, aby pod ním byl vidět obrázek, který pod ním je vložený. Takhle: http://www.un­k.edu/uploade­dImages/inter­national/study­abroad/Main_Stu­dy_Abroad2%20co­py.jpg Děkuji za odpověď

Odpovědi
ivzez

Coche má pravdu, v prohlížeči obrázků se toho moc udělat nedá.
Můžete použít třeba Photo Filtre, Gimp nebo jiný grafický editor.

cochee

Obávám se, že to v Irfanu nepůjde. IrfanView je primárně prohlížeč a jeho možnosti editace obrazů jsou omezené.