Jarkak2102

Jak v domácnosti využít pasírovač??

Ahoj, vyhráli jsme na plese pasírovač a upřímně, nějak netuším jak ho v domácnosti využít…
našla jsem tento článek: https://www.dom­mo.cz/Magazin/Clan­ky/Pasirovac-Culinaria
ale, zatím nemáme děti…jak tedy nejlépe využít??

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nevím, jakou máš představu, ale my ho používáme k pasírování.

Další odpovědi
anonym

K přípravě omáček, vy doma nevaříte?můžeš tam dělat protlak z rajčat, na svíčkovou je vhodnej.

Emefej

K pasírování, ale tobě asi nejde o odpověď, že? Důležitý je ten odkaz.

redy

Přečti si ten svůj odkaz, a hned víš jak ho upotřebit.
Ale chápu máš radost z výhry, a teď už to víme i my 😉