bolak

Jak v diskuzi poznám, kterej příspěvek patří pod kterej a kdo na koho reaguje, když už je to čtvrté RE:…

…a všechny príšpěvky jsou na stejné úrovni?

Třeba tady je příklad takové diskuze > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prague-pride-byli-jste-v-pruvodu-jake-mate-dojmy-nebo-jste-proti-takovymto-akcim-co-konkretne-vam-na-nich-vadi#discussion

nebo tady > http://img.pic­tureup.cz/22082012­/f1cf228e2f8feb­b6b3fb262a269c501cbde594­a3.jpg

Většinou se to dá odvodit, ale když tam někdo napíše třeba „s tím naprosto souhlasím“, tak jak má člověk poznat jestli souhlasí s tím hlavním příspěvkem nebo s reakcí na příspěvek, která je přímo nad ní?

Nejlepší odpověď
manon

A víš, že už jsem se n ato chtěla zeptat, resp. mít připomínku, že by to mělo být uděláno nějak jinak. Ale obávala jsem se, že zase budu napadenam že už se na to někdo určitě někdy ptal a tak to řeším tak, že raději připíšu jméno, na koho reaguji, když už je toho moc. Je to velmi nepřehledné.

Další odpovědi
led

Vy si nepamätáte vlastné návrhy? :)
Pred 10 dňami mi na moju otázku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-vytvorit-na-internete-v-komentaroch-diskusne-prispevky-tak-aby-bolo-jasna-vazba-medzi-jednotlivymi-prispevkami
v diskusii odpovedala annas:
Ten požadavek byl uveden v bolakově návrhu na vyllepšení Odpovědí.
Současné řazení diskuzních příspěvků je nepřehledné.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-vytvorit-na-internete-v-komentaroch-diskusne-prispevky-tak-aby-bolo-jasna-vazba-medzi-jednotlivymi-prispevkami#dis­cussion

bolak

led: tak sem ty návrhy znova projel, a měl jsem pravdu, o diskuzích toho tam bylo dost, ale zrovna konkrétně tohlencto sem tam nepsal.

annas se OPĚT!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!! spletla..

kdo máte tu možnost, pošlete prosím echo Dr.Axlovi, aby si následující odkaz přidal na „seznam chybných odpovědí od annas“ , který si tak poctivě vede. chtělo by to nějak zkompletovat, a udělat v tom pořádek, když už to háže do každé druhé diskuze

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-vytvorit-na-internete-v-komentaroch-diskusne-prispevky-tak-aby-bolo-jasna-vazba-medzi-jednotlivymi-prispevkami#dis­cussion

…možná že jednou, až toho bude víc, by to mohlo vyjít i knižně…

led

Dobre pošlem, máte adresu na lampáreň?
alebo ešte stále platí: lamparen@lamparen.eu ?
:)

PS.
ale aj tak som rada, že máte viac odpovedí než ja v mojej nedávnej otázke viď v odpovedi.
Napriek nežiadúcej kritike, ste lepší :)

bolak

nojo, já ji přehlíd..nebo možná né tak úplně, mohlo to bejt tím že když jsem projížděl titulky, tak sem tam zahlíd to přehlasovaný áčko a nabyl sem dojmu že je to švédsky…

…a protože já švédsky neumim, tak jsem tu otázku ani neotvíral…mohla to bejt plichta

led

švédi sa hovorí u nás.
Ale v poriadku, aspoň viem, že musim psať česky, keď chcem odpoveď od vás :)

led

ospravedlňujem sa omylom sa dala rovnaké odkazy
tých nezreteľných diskusií je veľa, niekedy to posúvanie zapríčiní opak vyjadrenia. Hlavne pri tých blískajúcich (kde lietajú hromy,blesky) diskusiách, človek musí neustále sledovať časy vloženia, no neskôr sa tie časy zlievajú do dňového údaju a diskuzia je zmätočná.
Myslím, že by sa mal uvádzať správne údaj: deň, čas vloženia, ako je na iných fórach nielen reťazenie príspevkov

bolak

Já si fakt nevzpomínám že bych tam zrovna tohle psal, ale ono jich bylo skoro 200, takže těžko říct. Každopádně ale, jestli to tam fakt bylo (ještě se podívám) tak to asi moc hlasů nezískalo, protože mezi prvníma 20ti nejžádanějšíma se to snad neobjevilo.

Mezitím se mi jich tu nastřádalo asi dalších 50, ale zatím nejspíš nemá cenu vás nechat hlasovat, když se stále nic neděje. Poslední email který jsem dostal ohledně aktualizace webu byl tenhle ↓

"Dobrý den,

děkujeme za další náměty.
V tuto chvíli hlavně řešíme stabilizaci a zrychlení načítání. Další
úpravy se budou implementovat v průběhu července.

Jan Štípek
Odpovědi.cz"

Na další dotazy ohledně červenecové aktualizace mi už ale nikdo neodpověděl. Zřejmě stále řeší tu stabilizaci… musí to bejt makačka, ta stabilizace, když už to řešej pátej měsíc a pořád né a né to stabilizovat…

annas

Ad bolak, ale určitě se o nepřehledném vkládání diskuzních příspěvků někde psalo. Domnívala jsem se, že to bylo v dotazníku.

Pokud ne, led, omlouvám se za mylnou informaci.

U mě se započítávají „omyly“, i když u otázky není má odpověď, případně reaguji jen v diskuzi…
.
Ale co. Uvědomuji si, že kritik nedělá chyby, proto mu způsobuje velkou radost odhalovat „údajné chyby“ druhých.

Ta kniha bude dobrá, když ji kritik rozšíří o znalosti z historie a etymologie českého jazyka a vysvětlí třeba, proč Shakespeare není spisovatel, proč má máčo hodně společného s mákem, proč hypostezka souvisí s druhoplánovým cimrmanovským humorem, proč jde často o mystyfikaci, proč není správné vyslovat Jé Zet Dé …

bolak

já tvou omluvu sice přijímám, ale odpustku ti může vydat pouze zdejší strážce kodexu

jinač tady jsou všechny ty návrhy i s vyhodnocením, kdyby to náhodou někoho zajímalo > http://uloz.to/x34xbr7/­vase-hodnoceni-xls

je to seřazený podle známky (jako ve škole) odzhora až dolu (nečekaně)

bohužel, jak to bude s tou aktualizací webu, to netuším. bylo by dobrý , kdybyste se na info@odpovedi.cz informoval někdo jinej, mně už vrchnost jaksi neodpovídá, zřejmě kvůli té malé chybičce v závěru e-mailu…

quentos: to ty si někam zapisuješ ty překlepy? jeden bych pro tebe měl, omylem jsem napsal: „děkuji za vaši erekci“ místo reakci… smůla

bolak

manon: z toho si nic nedělej, já často pokládám nejen otázky na který už se někdo ptal, ale dokonce i otázky, na které už jsem se jednou ptal i já sám…

..kdo si to má všechno pamatovat, každej naprojíždí všechny otázky, nevytváří si vlastní archív a neukládá si kopie otázek na disk, každej si nedělá výpisky o jednotlivých uživatelých a neschraňuje si jejich osobní údaje, které tu na sebe napráskají, aby je moch proti nim v budoucnu použít…každej né

manon

Tak to je dobře. To se mi ulevilo :) Tak to už abych o sobě nic neřekla, co?… Máš pravdu, dám si pozor a teď neodpovím radši možná už ani na tu otázku V čem spíte? Nemusí to každý vědět :) (zpětně jsem umazala 2 smajlíky :D)

bolak

to já klidně vodpovím, já se nestydím sdělit ostatním virtuálním šmírákům i takovýto intimní udaj, hele…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-spite

manon

Jsi odvaha :)