zjentek

Jak v CRZ coby občan ověřím mapu „celého života“ konkrétní zbraně, od výroby po všechna vlastnictví až k její likvidaci?

Vůbec se tam nemohu přes identitu dostat. Přihlásí mě to (coby občana s identitou) a dále nevidím nic, mohu se zase jen odhlásit, to je vše.

@emefej: Aha takže pokud ji mám, tak se tam můžu podívat na mapu „celého života“ té které konkrétní zbraně od výroby po všechna vlastnictví až třeba k její likvidaci, ano?
Stačí znát její serial number nebo tak něco, ano?

Odpovědi
Emefej

Do CRZ mají přístup držitelé zbrojní nebo muniční licence. Máš jí?