week

Jak v Brně najít šikovného garážníka na citroeny?

Potřebuji někoho kdo má Lexii(diagnostiku a zprovozní mi přes ni displej díky novému autorádiu mi nejede.

Odpovědi
Kryšpín

Třeba Hukr Zvonařka 10

Drap

Nejde mi to dohromady. Garážník je správce garáže. Proč by měl mít nějakou diagnostiku? Co raději navštívit servis, nebo mechanika?

week

1.Dnes má borec po šichtě v servisu práci doma,výraz garážník si vyhledej sám.a abych dal v citroenu za diagnostiku 3000kč z nejasným výsledkem bych musel být blbec jako ty.za 5 si koupím diag.a udelam si to sam.třeba lexia.

week

DĚKUJI