tomis

Jak v aplikaci Google mapy u mého Android tel. ručně nastavit polohu mobilu?

Dobrý den,lze v aplikaci Google mapy u mého Android telefonu ručně..fiktivně nastavit polohu mého mobilu,která se mi pak zobrazí v mém PC v Google mapách Latitude při kontrole pohybu mého tel.? Jak?? Děkuji

Odpovědi
anonym

Nedá

tomis

Proč jsem tedy před chvílí našel asi 4 články o tom,že to lze? Jen se neuvádí jak..

anonym

Když jste je našel tak si poraďte sám. Já jsem četl návod Lautide a nic takového tam nebylo 🙂