Avatar uživatele
briketka10

Jak uzamknout otázku, víte to?

Doplňuji:
Dr.Axl jen jsem se zeptala nechci zamykat, ale že nevidím ten nápis jako dřív..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj, aramah, iceT, Drap před 4382 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vím. Zkoušela jsem. Kliknout na nominaci. Mohou jen stříbrní a zlatí, takže tu podmínku splňujete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nominací, což je dopřáno zlatým a stříbrným.
Jenže stejně tak se u těchže předpokládá aspoň základní zodpovědnost, rozvaha a ohledy na druhé.
Zatím si to tu jen zkoušíte z rozjařenosti, jak malé děti, aniž by vám docházelo, že tím znemožňujete už ostatním odpovídat.
(Dokonce i u nesprávných a tápajících odpovědí – viz názorný odkaz):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-otazek-muze-ohodnotit-uzivatel-se-statusem-pokrocily-podle-pravidel-muze-dat-25-bodu-za-den
Doplňuji:
Smutné je, že se k onomu infantilnímu experimentování přiznává i „1. příčka“, jíž si mnozí berou za příklad.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nevím,ale myslím,že to bude souviset s nominací.
Vzhledem k tomu,že svoje otázky už delší čas nezamykám,tak mě volba -uzamknout otázku výběrem nejlepší odpovědi-ani nijak nechybí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pro mně za mně ať se to jmenuje jak chce, já se přizpůsobím. Stejně by mně ale zajímalo jak se k tomuto pojmenování zamčené otázky došlo .Pro mně to nedává žádnou logiku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Annas to já už nominovala několikrát, ale nevím, že bych tím mohla uzamykat no asi mi to nedochází ? jsem tydýt :DD

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek