briketka10

Jak uzamknout otázku, víte to?

Doplňuji:
Dr.Axl jen jsem se zeptala nechci zamykat, ale že nevidím ten nápis jako dřív..

Nejlepší odpověď
annas

Vím. Zkoušela jsem. Kliknout na nominaci. Mohou jen stříbrní a zlatí, takže tu podmínku splňujete.

Další odpovědi
anonym

Nominací, což je dopřáno zlatým a stříbrným.
Jenže stejně tak se u těchže předpokládá aspoň základní zodpovědnost, rozvaha a ohledy na druhé.
Zatím si to tu jen zkoušíte z rozjařenosti, jak malé děti, aniž by vám docházelo, že tím znemožňujete už ostatním odpovídat.
(Dokonce i u nesprávných a tápajících odpovědí – viz názorný odkaz):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-otazek-muze-ohodnotit-uzivatel-se-statusem-pokrocily-podle-pravidel-muze-dat-25-bodu-za-den
Doplňuji:
Smutné je, že se k onomu infantilnímu experimentování přiznává i „1. příčka“, jíž si mnozí berou za příklad.

iceT

Nevím,ale myslím,že to bude souviset s nominací.
Vzhledem k tomu,že svoje otázky už delší čas nezamykám,tak mě volba -uzamknout otázku výběrem nejlepší odpovědi-ani nijak nechybí.

mosoj

Pro mně za mně ať se to jmenuje jak chce, já se přizpůsobím. Stejně by mně ale zajímalo jak se k tomuto pojmenování zamčené otázky došlo .Pro mně to nedává žádnou logiku.

briketka10

Annas to já už nominovala několikrát, ale nevím, že bych tím mohla uzamykat no asi mi to nedochází ? jsem tydýt :DD